Zasilacze i baterie Apple

 
Wymiana baterii Apple  na nową – oryginalną 
Baterie firmy Apple są bardzo wydajne.  Imponujące są dane o czasie pracy najnowszych laptopów  Apple bez konieczności używania zasilacza. Nowy 11-calowy MacBook Air pracuje na baterii 9 godzin,  a 13-calowy nawet do 12 godzin.  Jednak  z upływem czasu każda bateria traci zdolność do przechowywania ładunków. Żywotność
baterii jest ograniczona.  Po osiągnięciu określonej liczby cykli ładowania, konieczna jest wymiana baterii.
Wymiana baterii w laptopach Apple nie jest tak łatwa jak w sprzęcie innych marek. Wymaga to znajomości budowy tych urządzeń i ingerencji w jego wnętrze. W naszym serwisie oferujemy wymianę baterii  wszystkich urządzeń firmy Apple. Oferujemy tylko oryginalne baterie, z roczną gwarancją udzielają przez producenta (Apple). Zapewniamy  też prawidłowy recykling zużytej, wymienianej na nową baterii.
 
 
 
bateria i zasilacz
 
 
Naprawa zasilaczy Apple 
 
Zasilacze firmy Apple  to elementy bez których nie da się obejść. Jednak często ulegają uszkodzeniom. Przede wszystkim przewody zasilacza, tak jak  i inne przewody czy kable, ulegają osłabieniu i pękają w miejscach, w których są częśto zginane. Wieokrotne nadmierne zginanie przewodu pod ostrym kątem zwykle prowadzi do jego uszkodzenia. Pojawiają się one najczęściej w pobliżu zasilacza i przy złączu do laptopa. Zdarza się też przygniatanie kabli stopkami mebli, co powoduje mechaniczne uszkodzenia. Nawet niewłaściwe zwijanie kabla może spowodować, że zasilacz przestanie działać.
W naszym serwisie naprawiamy wszelkie awarie zasilaczy. MagSafe 1 i MagSafe 2 do Apple MacBook Pro i MacBook Air.
 
 
 
Zapraszamy!