Niebywała popularność nowych MacBooków Pro

Wygląda na to, że nowe MacBooki cieszą się większą popularnością niż się spodziewano, a popyt na nowy sprzęt Apple zaskakuje nawet samych twórców najnowszego „jabłuszka”.

 

pro

 

Na nowego MacBook Pro złożono najwięcej zamówień online w historii Apple – informuje w wywiadzie dla The Independent, szef marketingu amerykańskiego giganta.

 

Czy to doskonałe parametry i niezawodność nowego sprzętu Apple są powodem tak dużego zainteresowania? A może nowatorski panel dotykowy nad klawiaturą, który ewidentnie wskazuje, że jest się w posiadaniu najnowszego modelu maca?

 

Dotykowa belka nad klawiaturą jest elementem odróżniającym nowy model od wcześniejszych MacBooków Pro. To także nowa, przydatna funkcja. Komuś kto nosił się już wcześniej za zamiarem zakupu maca, dotykowa belka na pewno pomoże w podjęciu decyzji.

 

Wprawdzie wiele emocji i krytyk budziło nowe złącze USB Typu-C, jednak okazuje się, że dyskusja towarzysząca wprowadzeniu nowego produktu Apple na rynek nie przyniosła koncernowi szkód, ale wzrost popularności. Świadczą o tym przedpremierowe zamówienia w rekordowych ilościach, znacznie przewyższających wyniki wcześniejszych generacji.