Apple Watch pod choinkę

Z takiego prezentu każdy będzie zadowolony. Apple Watch to nie tylko inteligentny zegarek. To markowy gadżet, który ma wiele przydatnych funkcji.

 

 

Zegarek zarówno w damskiej jak i męskiej wersji jest ładny i porządnie wykonany – tak jak wszystkie produkty Apple. Ma kopertę z anodyzowanego aluminium i odporne na zadrapania i uderzenia szkło, wbudowany mikrofon, umożliwiający wykonywanie połączeń głosowych, nagrywanie wiadomości i notatek.

 

Służy jako budzik i jest centrum powiadomień o mailach, wiadomościach czy komentarzach. Można na nim sprawdzić pogodę, skorzystać z kalendarza czy stopera. Siri też jest, ale na polską wersję trzeba będzie jeszcze poczekać. Za to dyktowanie działa doskonale. Apple Watch dobrze sprawdza się także w roli elektronicznego trenera i odtwarzacza muzyki.

 

Najtańszy Apple Watch kosztuje 1349 zł. Ma dwurdzeniowy procesor, kopertę z aluminium i sportowy pasek. Jest wiele modeli w cenach od 1899 zł. Natomiast najdroższy zegarek Apple Watch Edition kosztuje 6299, ma kopertę z ceramiki, jest wodoodporny i ma wbudowany GPS, a w zestawie magnetyczną stację ładującą. Do wyboru są koperty o wielkości 38 i 42 mm.

 

Wszystkie dostępne modele można obejrzeć na stronie oficjalnej Apple.