AirPods już są, ale trzeba na nie czekać

Po ponad miesięcznym poślizgu (miały być pod koniec października) dostępne w sprzedaży w Polsce są bezprzewodowe słuchawki AirPods. Można je kupić w oficjalnym sklepie internetowym Apple za 799 zł.

 

Choć kupić to chyba za dużo powiedziane. Raczej zamówić je i czekać na dostawę. Obecnie przy zamówieniu ukazuje się treść gotowe do wysyłki: 6 tygodni. Szacunkowy czas wysyłki jak widać jest bardzo długi.

Niemniej jednak możemy je zamówić. Są bardzo drogie, ale zapewne warte ceny. Bezprzewodowe słuchawki z włączoną funkcją Bluetooth zapewniają do 5 godzin odtwarzania muzyki bez doladowania. Oczywiście nie trzeba zapewniać, że jakość dźwięku jest wysoka, a łączność niczym nie zakłócana. Do słuchawek dołączone jest podróżne etui, które jest także stacją ładującą, dzięki której słuchawki mogą służyć nam nawet przez nawet 24 godziny, a kwadrans ładowania pozwala na używanie słuchawek przez kolejne 5 godzin. .

AirPods wyposażone są w opracowany przez Apple ultraoszczędny energetycznie procesor W1 odpowiednio zarządzający wydajnością baterii, a także w czujniki optyczne i przyspieszomierz.